REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA – SPOTKANIA

Szanowni Państwo, aby dowiedzieć się o terminie rozpoczęcia rekrutacji do przedszkoli w roku szkolnym 2020/21 proszę śledzić informację na stronie  internetowej Biura Edukacji w zakładce REKRUTACJA.

Zapraszamy rodziców zainteresowanych zapisami dzieci  do naszego przedszkola na dzień otwarty w dniu 04.03.2020r. o godz. 11:00

INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI

Do 20 marca br., do godz. 16.00 można składać lub wysyłać mailem wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w szkole podstawowej. Razem z wnioskiem należy złożyć lub przesłać dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów

Jeżeli wniosek został wypełniony do 19 marca br. do godz. 20.00, to można go pobrać z systemu rekrutacyjnego – należy zalogować się do konta dziecka i pobrać wniosek przez zakładkę ”Pobierz wniosek „. Wniosek należy wydrukować i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Jeżeli wniosek nie został wypełniony w systemie można pobrać druk w zakładce „Pliki do pobrania, instrukcja”, wypełnić ręcznie i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Ważne, aby wnioski zostały podpisane przez rodziców.

Szanowni Państwo nastąpiła zmiana składania  wniosków do przedszkola

Ø  elektronicznie – skan wniosku/zgłoszenia i dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych  można wysłać drogą mailową na adres przedszkola pierwszego wyboru. 

 

Ø  dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do przedszkola  pierwszego wyboru.

 

Rozmiar czcionki
Kontrast