PROJEKT ” DRZEWO MOIM PRZYJACIELEM”

DRZEWO MOIM PRZYJACIELEM

 

Miło nam poinformować, że nasza przedszkole zakwalifikowało się do projektu realizowanego przez Fundację ZIEMIA I MY i współfinansowanego przez m.st. Warszawa pn. „DRZEWO MOIM PRZYJACIELEM – DRUGA EDYCJA” * w ramach projektu nasza placówka bierze udział w konkursie, którego pierwszy etap przeprowadzimy wewnętrznie, a drugi etap po wyłonionych pracach konkursowych przeprowadzi Fundacja. W pierwszym etapie zachęcamy przedszkolaków wraz z rodzicami do nagrania krótkiego filmiku o drzewach występujących w okolicy, nagranie powinno trwać od 3 do 5 minut i zawierać informacje o drzewach, można skorzystać w tym celu z informacji zamieszczonej na stronie Fundacji ZIEMIA I MY w zakładce projekty – projekt DRZEWO MOIM PRZYJACIELEM – DRUGA EDYCJA.

Nasze przedszkole będzie również świętować dzień drzewa, który obchodzony jest 10 października.

Za najlepsze filmiki i fotorelacje z dnia drzewa nasze przedszkole może otrzymać nagrodę główną – drewniane donice z ziemią, nasionami i narzędziami, do utworzenia ogródka przedszkolnego.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony i FB na których będziemy zamieszczać zdjęcia z zajęć. Zachęcamy również do śledzenia strony Fundacji ZIEMIA I MY: www.ziemiaimy.org i FB – https://www.facebook.com/ziemiaimy.org/ na której można dowiedzieć się więcej nt. działań fundacji oraz różnych ciekawych projektów dla przedszkoli jak również dla innych grup społecznych.

 

 

Nazwa Fundacji ZIEMIA I MY – FB fundacyjnego, czyli: https://www.facebook.com/ziemiaimy.org/ , strona m.st. Warszawy, czyli FB – https://www.facebook.com/pages/Miasto%20sto%C5%82eczne%20Warszawa/325086091017460/

 

 

 

Rozmiar czcionki
Kontrast